Dom od dewelopera

Wybierając zakup domu lub mieszkania, musimy wziąć pod uwagę różne oferty, tak by wybrać najkorzystniejszą alternatywę. Warto dodać, że przed podjęciem ostatecznej decyzji powinniśmy wziąć pod uwagę kilka podstawowych aspektów. O ile planujemy zakup mieszkania z rynku pierwotnego, musimy sprawdzić poprzednie realizacje, które wykonał deweloper żory.

Dzięki temu zyskamy wgląd w poprzednie inwestycje i będziemy mieli sposobność zapoznania się z opiniami innych klientów.
Co jeszcze trzeba sprawdzić przed kupnem mieszkania lub domu?
Gruntowne sprawdzenie inwestycji może nas ustrzec przed poważnymi problemami, też tymi majątkowymi. Przede wszystkim powinniśmy odwiedzić stronę dewelopera i zapoznać się z informacjami na jego temat. Warto dodać również, że deweloperzy żory powinni posiadać doświadczenie na rynku nieruchomości, czyli zrealizowanych co najmniej kilka większych projektów. Warto także zapoznać się z księgami wieczystymi a także pozwoleniami na budowę. Warto zdawać sobie sprawę, aby w czasie podpisywania umowy szczegółowo sprawdzić wszystkie zapisy, szczególnie te dotyczące parametrów technicznych budynku czy mieszkania, jak także dotyczących terminów oddania i potencjalnych odszkodowań za ich przekroczenie. Warto pamiętać również, że domy od dewelopera żory przed podpisaniem odbioru wymagają szczegółowego sprawdzenia. Dlatego na odbiór domu albo mieszkania w każdej sytuacji zabierajmy ze sobą umowy oraz plany, tak by móc z uwagą sprawdzić rozmieszczenie instalacji elektrycznej a także wodno-kanalizacyjnej. Nie zapomnijmy też o testom szczelności okien i drzwi.

Warto zobaczyć: domy od dewelopera żory.