Szybka pożyczka

Rynek pożyczek, udzielanych przez różnorodne instytucje, dynamicznie się rozwija. Po kredyt na dowód coraz najczęściej sięgają wszyscy klienci, którym banki nie pragną udzielić kredytu z powodu wpisu do BIK czy osiągania zbyt niskich zysków.

Tymczasem firmy pożyczkowe, które oferują pożyczki przez Internet, ze własną ofertą docierają w praktyce do każdego klienta. Szybkie pożyczki, udzielane w ciągu paru minut, są doskonałym sposobem na sfinansowanie nieplanowanych wydatków czy zakupów. Wystarczy podanie zasadniczych danych, weryfikacja ze strony firmy pożyczkowej, by po paru minutach pożyczka przez internet została udzielona i przelana na rachunek klienta.

Pożyczki przez Internet mogą się różnić w zależności od firmy, która ich udziela. Niektóre firmy pożyczkowe i parabanki specjalizują się w pożyczkach na niskie kwoty, zwykle do 1500 zł, a same pożyczki zaciągane są wtedy na okres do 30 dni. Są jednakże na rynku i takie oferty, dzięki którym można sfinansować większe zakupy, także samochodu czy sprzętu RTV. Taka pożyczka przez Internet może być spłacana nawet przez kilka lat, a jej maksymalna wysokość sięga kilkunastu tysięcy.

Tym, co odznacza kredyt na dowód od kredytów bankowych jest też brak ukrytych kosztów. To klient decyduje o wysokości pożyczki i czasie jej spłaty i już na etapie wnioskowania o szybką pożyczkę wie, ile będzie kosztować spłata całej pożyczki. Klienci, którzy po raz 1szy zaciągają pożyczkę w firmie pożyczkowej, mogą liczyć na promocje – zwykle pierwsze pożyczki na mniejsze kwoty udzielane są za darmo.

Sprawdź: kredyt na dowód.