Tani kredyt z poręczeniem

W życiu każdego z nas może zdarzyć się dość trudna sytuacja, która będzie wymagała dodatkowych środków majątkowych. O ile nie posiadacie odpowiedniej ilości oszczędności, to będziecie musieli korzystać z sposobności zaciągnięcia kredytu gotówkowego. Na szczęście w obecnych czasach nie brakuje w Polsce instytucji finansowych, które bardzo chętnie udzielą wam potrzebnej pożyczki.

Pytanie tylko, która oferta będzie zdecydowanie dla was najkorzystniejsza. W gronie kilkuset ofert dostępnych na naszym rynku z całą pewnością najtańszą opcją jest kredyt gotówkowy z żyrantem. Kredyty wymagające poręczyciela są o wiele mniej oprocentowane, zatem będziecie płacili o sporo mniejszą, miesięczną ratę. Jeżeli już więc posiadacie w swoim gronie zaufaną osobę, która jest gotowa za was poręczyć w banku, to zdecydowanie warto zainteresować się tą opcję.

Obecnie żadna inna oferta, niż kredyt z żyrantem, nie posiada tak niskiego oprocentowania. Wyjątkiem są oczywiście kredyty hipoteczne, jednakże nikt z nas w tej formie nie pożycza kilku tysięcy złotych. Jeżeli już więc potrzebujecie szybkiego zastrzyku gotówki, to warto poprosić bliską dla was osobę o odpowiednie poręczenie w banku. W ten sposób uda wam się zapłacić o wiele niższą wartość łączną odsetek, co znaczy również znacznie niższą miesięczną ratę kredytu gotówkowego. Kredyt z poręczycielem jest udzielany przez każdą renomowaną instytucję finansową w Polsce, więc warto z dużą uwagą sprawdzić wszystkie dostępne oferty, abyście mogli wybrać tą, która jest dla was zdecydowanie najbardziej opłacalna.

Zobacz również: kredyt z żyrantem.

Leave a Reply