Tani kredyt z poręczeniem

W życiu każdego z nas może zdarzyć się dość trudna sytuacja, która będzie wymagała dodatkowych środków finansowych. Jeżeli już nie posiadacie adekwatnej ilości oszczędności, to będziecie musieli korzystać z możliwości zaciągnięcia kredytu gotówkowego. Na szczęście w teraźniejszych czasach nie brakuje w Polsce instytucji inwestycyjnych, które bardzo chętnie udzielą wam potrzebnej pożyczki.

Pytanie tylko, która oferta będzie z całą pewnością dla was najkorzystniejsza. Pośród kilkuset ofert dostępnych na naszym rynku z całą pewnością najtańszą opcją jest kredyt gotówkowy z żyrantem. Kredyty wymagające poręczyciela są o wiele mniej oprocentowane, zatem będziecie płacili o wiele mniejszą, miesięczną ratę. Jeśli zatem posiadacie w swoim gronie zaufaną osobę, która jest gotowa za was poręczyć w banku, to zdecydowanie warto zainteresować się tą alternatywę.

Obecnie żadna inna oferta, niż kredyt z żyrantem, nie posiada tak niskiego oprocentowania. Wyjątkiem są oczywiście kredyty hipoteczne, jednak nikt z nas w tej formie nie pożycza kilku tyś. pln. O ile zatem potrzebujecie szybkiego zastrzyku gotówki, to warto poprosić bliską dla was osobę o odpowiednie poręczenie w banku. W ten sposób uda wam się zapłacić o sporo niższą wartość łączną odsetek, co znaczy także znacznie niższą miesięczną ratę kredytu gotówkowego. Kredyt z poręczycielem jest udzielany przez każdą renomowaną instytucję finansową w Polsce, zatem warto szczegółowo sprawdzić wszystkie dostępne oferty, abyście mogli wybrać tą, która jest dla was zdecydowanie najbardziej opłacalna.

Zobacz: kredyt z żyrantem.

Leave a Reply